GTA IV: The Lost and Damned projeto

Dneska jsem dohrál datadisk do hry GTA IV. The Lost and Damned, který se dá sehnat pouze na Xbox LIVE za 1600 MS bodů, což je asi 400 Kč.


Soustředil jsem se spíše jen na hlavní mise, ty vedlěší aktivity a mise dokončím určitě taky, datadisk mi zabral 11 hodin, což je hodně a těch hodin časem určitě přibude.

Rozhodl jsem se, že GTA IV bude první GTAčko, kde dám 100%. V GTA IV za Nica Belica mi chybí zastřelit 200 holubů, ale v TLaD to je horší, tam mi chybí skoro všechno.

Kdybych měl srovnat co je lepší, jestli hra za Nica Belica, nebo za Johna Klebitze, asi by to bylo dost vyrovnané. Za Nica máte delší hru a je to oproti TLaD jednoduší, ale zase TLaD přináší spousty vylepšení a drsnější mise. Stejně ti co mají GTA IV na Xbox 360 nemusí řešit tohle, protože si zahrají obojí, jinde totiž DLC zatím nevyšlo.

Teď zbývá počkat si na nové DLC, které doufám stihne letošní vánoce. The Ballad of Gay Tony zatím vypadá dobře a jestli bude stejně dobrý, nebo lepší než TLaD, máme se zase na co těšit.

Komentáře

 1. Asi to koupím až to vyjde na disku :)
  (http://targu.ic.cz/ blog pro všechny hráče!)

  OdpovědětVymazat
 2. Heej xD komentovat za učelem reklamy je nenapadne xDD ale asi pred vanoci to tak vyjde, celkem me ale stve ze to ja nebudu mit na disku... no ale stim se snad smířím

  OdpovědětVymazat
 3. Pche.. co si o mě myslíš ? Já a reklama ? :D
  (http://targu.ic.cz/ blog pro všechny hráče!! Včetně těch na APLLU! http://targu.ic.cz/ )

  OdpovědětVymazat
 4. targu radeji si zaloz tady na blogspotu ;) bude to lepší, dam si te do sledovanych atd, proste vyhody same :D na IC kašli ;)

  OdpovědětVymazat

Okomentovat